8. prosince 2018 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • F. Mendelssohn-Bartholdy - Ruy Blas Overture
  • C. Saint-Saens - Symfonie c.3 c-moll - varhanní
  • A. Scriabin - Klavírní koncert fis-moll
  • Pozvánka

25. června 2018 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • A. Dvořák - Rusalka (Polonéza)
  • A. Dvořák - Slovanské tance - op. 46 - 2,3,5,6,7
  • A. Dvořák - Slovanské tance - op. 72 - 2,5,7
  • A. Chačaturjan - Šavlový tanec
  • A. Chačaturjan - Waltz z Maškarády
  • J. Strauss - Císařský valčík
  • J. Staruss - Tritsch-tratsch polka
  • B. Bartók - Rumunské tance
  • J. Brahms - Maďarské tance - č.2 a č.5
  • A. Piazolla - Libertango
  • Pozvánka

27. března 2018 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • C. Debussy - Faunovo pozdní odpoledne
  • W. A. Mozart - Koncertantní symfonie Es dur pro housle, violu a orchestr (KV 364)
  • J. B. Foerster - Symfonie č. 4 c moll op. 54 "Veliká noc"
  • Pozvánka

12. prosince 2017 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • W. A. Mozart - Koncertantní symfonie Es-dur K. 297b
  • N. A. Rimskij-Korsakov - Carská princezna
  • S. Prokofjev - Péťa a vlk
  • Pozvánka

10. prosince 2017 - Domov seniorů Slunečnice, Praha - Bohnice

  • W. A. Mozart - Koncertantní symfonie Es-dur K. 297b
  • N. A. Rimskij-Korsakov - Carská princezna
  • S. Prokofjev - Péťa a vlk
  • Pozvánka

20. června 2017 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • A. Dvořák - Vodník (symfonická báseň)
  • A. Bruckner - Symfonie č. 4 Es dur
  • Pozvánka

18. června 2017 - Kostel ČCH, Wuchterlova 3, Praha 6

  • A. Dvořák - Vodník (symfonická báseň)
  • A. Bruckner - Symfonie č. 4 Es dur
  • Pozvánka

26. března 2017 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • F. Mendelssohn-Bartholdy - Symfonie č. 3 A moll, Op. 56 (Skotská)
  • A. Dvořák - Česká suita
  • F. Liszt - Les Préludes
  • Pozvánka

12. prosince 2016 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • A. Dvořák - Symfonie č. 7 d-moll
  • A. P. Borodin - Polovecké tance
  • M. Bruch - Koncert č.1 g-moll pro housle a orchestr
  • Pozvánka

27. června 2016 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • S. Kusewicki - Kontrabasový koncert fis-moll
  • K. Badelt - Piráti z Karibiku
  • J. Williams - Hook
  • J. Williams - Star Wars
  • E. Moricone - Tenkrát na západě
  • Pozvánka

26. června 2016 - Kostel církve Českoslvenské husitské, Wuchterlova 3, Praha 6

  • S. Kusewicki - Kontrabasový koncert fis-moll
  • K. Badelt - Piráti z Karibiku
  • J. Williams - Hook
  • J. Williams - Star Wars
  • E. Moricone - Tenkrát na západě
  • Pozvánka

10. dubna 2016 - Kostel církve Českoslvenské husitské, Wuchterlova 3, Praha 6

9. dubna 2016 - Kostel u Salvátora, Praha 1

3. dubna 2016 - Eglise Saint-Paul,Strasburg

2. dubna 2016 - Eglise Saint-Paul,Strasburg

15. prosince 2015 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • L. van Beethoven - Symfonie č. 7 A dur, Op. 92
  • N. A. Rimskij-Korsakov - Christmas Eve, suita
  • N. A. Rimskij-Korsakov - Capriccio Espagnol, Op. 34
  • Pozvánka

13. prosince 2015 - Domov důchodců Slunečnice, Praha - Bohnice

  • L. van Beethoven - Symfonie č. 7 A dur, Op. 92
  • N. A. Rimskij-Korsakov - Christmas Eve, suita
  • N. A. Rimskij-Korsakov - Capriccio Espagnol, Op. 34

22. června 2015 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • O. Respighi - Kouzelný krámek
  • P. I. Čajkovskij - Louskáček
  • S. Prokofjev - Romeo a Julie 2.suita (1. a 7. věta)
  • S. Prokofjev - Romeo a Julie 1.suita (5. věta)
  • Pozvánka

21. června 2015 - Domov důchodců Slunečnice, Praha-Bohnice

  • O. Respighi - Kouzelný krámek
  • P. I. Čajkovskij - Louskáček
  • S. Prokofjev - Romeo a Julie 2.suita (1. a 7. věta)
  • S. Prokofjev - Romeo a Julie 1.suita (5. věta)

31. března 2015 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • N. Gade - Efterklange af Ossian, Op.1
  • D. Štrunc - Malované na cimbál
  • A. Dvořák - Symfonie č. 9 e moll „Z Nového světa“
  • Pozvánka

29. března 2015 - Čistička odpadních vod, Praha-Bubeneč

  • N. Gade - Efterklange af Ossian, Op.1
  • D. Štrunc - Malované na cimbál
  • A. Dvořák - Symfonie č. 9 e moll „Z Nového světa“
  • Pozvánka

14. prosince 2014 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • W. A. Mozart - Symfonie č.40 g moll 1.věta
  • W. A. Mozart - Klavírní koncert č.21 c dur - 2.věta
  • W. A. Mozart - Klarinetový koncert A Dur - 2.věta
  • W. A. Mozart - Houslový koncert č.5 A Dur - 2.věta
  • W. A. Mozart - Symfonie d-dur č. 35 Haffnerova -1.věta
  • L. van Beethoven - Symfonie č.5 - 1.věta
  • L. van Beethoven - Symfonie č.2. 3.věta
  • L. van Beethoven - Symfonie č.7 2.věta
  • L. van Beethoven - Egmont - předehra
  • Pozvánka

26. října 2014 - Smetanova síň, Obecní dům, Praha 1

  • A. Dvořák - Slovanské tance - I.řada (op.46) Č.8
  • A. Dvořák - Slovanské tance - II. řada (op.72) Č.2
  • J. Brahms - Německé requiem, op. 45

24. října 2014 - Kostel u Salvátora, Praha 1

  • A. Dvořák - Slovanské tance - I.řada (op.46) Č.8
  • A. Dvořák - Slovanské tance - II. řada (op.72) Č.2
  • J. Brahms - Německé requiem, op. 45

26. června 2014 - Koncertní sál Pražské konzervatoře, Praha 1

  • J. Haydn - Koncert pro klavír a orchestr D dur
  • sir E. Elgar - Koncert pro violoncello a orchestr
  • A. Dvořák - Symfonie č. 8
  • Pozvánka

15. června 2014 - Obora Hvězda, Praha 6

  • A. Dvořák - Symfonie č. 8 (vybrané věty)
  • J. Strauss ml. - Císařský valčík
  • J. Strauss ml. - Na krásném modrém Dunaji
  • J. Strauss ml. - Cikánský baron - předehra
  • J. Strauss ml. - Život umělce
  • J. Fučík - Vjezd gladiátorů
  • J. Strauss st. - Radeckého pochod
  • J. Offenbach - Orfeus v podsvětí - předehra
  • Pozvánka

26. března 2014 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • J. Strauss ml. - Císařský valčík
  • J. Strauss ml. - Na krásném modrém Dunaji
  • J. Strauss ml. - Cikánský baron - předehra
  • J. Strauss ml. - Pizzicato polka
  • J. Strauss ml. - Život umělce
  • J. Strauss ml. - Tritsch - Tratsch polka
  • J. Fučík - Vjezd gladiátorů
  • J. Fučík - Marinarella
  • J. Strauss st. - Radeckého pochod
  • J. Offenbach - Orfeus v podsvětí - předehra
  • F. von Suppé - Lehká kavalérie - předehra
  • Pozvánka

17. prosince 2013 - Kostel svatého Ignáce

  • H. Berlioz - Rákoczyho pochod
  • R. Strauss - Koncert pro lesní roh č.1 Es-dur
  • V. Novák - Slovácká suita
  • J. Suk - Pohádka
  • Pozvánka

22. června 2013 - Nádvoří AMU

  • G. F. Händel - Koncert pro harfu a orchestr B dur, op. 4 č. 6
  • Claude Debussy - První rapsodie pro klarinet a orchestr
  • Petr Iljič Čajkovskij - Symfonie č. 5 e moll op. 64
  • Pozvánka

19. března 2013 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

    Vybrané operní předehry a árie

  • P. Mascagni - Sedlák kavalír
  • G. Verdi - Trubadúr
  • G. Verdi - Rigoletto
  • G. Verdi - Síla osudu
  • V. Blodek - V studni
  • B. Smetana - Prodanná nevěsta
  • A. Dvořák - Rusalka
  • Pozvánka

11. prosince 2012 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • J. Williams - Dobyvatelé ztracené archy
  • J. Williams - Schindlerův seznam
  • J. Williams - Hvězdné války
  • A. L. Webber - Fantom opery
  • E. Morricone - Misie
  • L. Bernstein - West side story
  • H. Shore - Pán prstenů: Společenstvo prstenu
  • Pozvánka (soubor PDF)

20. června 2012 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • E. Elgar - Pomp and Circumstance
  • M. P. Musorgskij - Noc na Lysé hoře
  • A. Borodin - Polovecké tance
  • E. Elgar - Koncert pro violoncello a orchestr

21. dubna 2012 - U Salvátora, Salvátorská, Praha 1

  • Ch.W. Gluck - Ifigenie v Aulidě, předehra
  • J. Haydn - Koncert pro trubku a orchestr Es dur
  • J. Brahms - Německé Requiem

1. dubna 2012 - Temple Neuf, Strasbourg

  • J. Brahms - Prélude de Choral
  • J. Brahms - Německé Requiem

31. března 2012 - Temple Neuf, Strasbourg

  • Ch.W. Gluck - Ifigenie v Aulidě, předehra
  • J. Haydn - Koncert pro trubku a orchestr Es dur
  • J. Brahms - Německé Requiem

13. 12. 2011 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • G. Fauré - Pavana
  • C.M. von Weber - Koncert pro fagot a orchestr
  • H. Berlioz - Fantastická symfonie

3. 12. 2011 - Domov seniorů, Na hranicích 674, Praha 8

  • G. Fauré - Pavana
  • C.M. von Weber - Koncert pro fagot a orchestr
  • H. Berlioz - Fantastická symfonie

28. 6. 2011 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • P.I. Čajkovskij - Labutí jezero, suita z baletu
  • A. Dvořák - Polonéza Es-dur
  • G. Gershwin - Rapsodie v modrém
  • Pozvánka (soubor PDF)

25. 6. 2011 - - Domov seniorů, Na hranicích 674, Praha 8

  • P.I. Čajkovskij - Labutí jezero, suita z baletu
  • A. Dvořák - Polonéza Es-dur
  • G. Gershwin - Rapsodie v modrém

25. 3. 2011 - Divadlo Solidarita, Solidarity 1986, Praha 10

22. 3. 2011 - Divadlo Hybernia, Nám. Republiky 3, Praha 1

  • V. Blodek - opera V Studni

6. 12. 2010 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • C. M. von Weber - Čarostřelec - předehra
  • G. Torelli - Koncert pro trubku D-dur
  • G. Bizet - Arlésanka - 1. a 2. suita
  • Pozvánka (soubor PDF)

4. 12. 2010 - Domov seniorů, Na hranicích 674, Praha 8

  • C. M. von Weber - Čarostřelec - předehra
  • G. Torelli - Koncert pro trubku D-dur
  • G. Bizet - Arlésanka - 1. a 2. suita

22. 6. 2010 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

19. 6. 2010 - Domov seniorů, Na hranicích 674, Praha 8

  • E. H. Grieg - Peer Gynt suita č. 1, op. 46
  • W. A. Mozart - Koncert pro flétnu a harfu C-dur, KV 299
  • A. Dvořák - Zlatý kolovrat, symfonická báseň podle balady K. J. Erbena, op. 109

1. 2. 2010 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • F. Mendelssohn-Bartholdy - Hebridy - předehra
  • W. A. Mozart - Klavírní koncert č. 23 A-dur, K 488
  • F. Schubert - Symfonie č. 8 - Nedokončená
  • Pozvánka (obrázek)

23. 1. 2010 - Domov seniorů, Na hranicích 674, Praha 8

  • F. Mendelssohn-Bartholdy - Hebridy - předehra
  • W. A. Mozart - Klavírní koncert č. 23 A-dur, K 488
  • F. Schubert - Symfonie č. 8 - Nedokončená

29. 6. 2009 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • G. Rossini - Předehra k opeře Lazebník sevillský
  • M. Bruch - Koncert pro housle a orchestr č. 1 g-moll
  • R. Schumann - Symfonie č. 4 d-moll
  • Pozvánka (obrázek)

28. 6. 2009 - Domov seniorů, Na hranicích 674, Praha 8

  • G. Rossini - Předehra k opeře Lazebník sevillský
  • M. Bruch - Koncert pro housle a orchestr č. 1 g-moll
  • R. Schumann - Symfonie č. 4 d-moll
  • Pozvánka (dokument)

10. 5. 2009 - Klecany, kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • M. Bruch - Koncert pro housle a orchestr č. 1 g-moll
  • L. van Beethoven - Symfonie č. 2 D-dur (1. věta Adagio molto, Allegro con brio)

30. 3. 2009 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • L. van Beethoven - Symfonie č.2 D-dur
  • M. Ravel - Bolero
  • A. Chačaturjan - Suita z baletu Gajané
  • Pozvánka (obrázek)

29. 3. 2009 - Domov seniorů, Praha 8

  • L. van Beethoven - Symfonie č.2 D-dur
  • M. Ravel - Bolero
  • A. Chačaturjan - Suita z baletu Gajané
  • Pozvánka (dokument)

19. 12. 2008 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

14. 12 .2008 - Domov seniorů, Praha 8

  • W. A. Mozart - Předehra k opeře Kouzelná flétna
  • A. Dvořák - symfonie č. 7 d-moll

28. 10. 2008 - Klecany, kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • A. Dvořák - Slovanské tance - výběr
  • W. A. Mozart - Předehra k opeře Kouzelná flétna

24. 6. 2008 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • A. Dvořák - Slovanské tance
  • F. Mendelssohn-Bartholdy - Symfonie č. 3 a-moll "Skotská"
  • Nahrávky z koncertu

8. 5. 2008 - Klecany, kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • J. Rodrigo - Concierto de Aranjuez
  • V. Novák - Slovácká suita

2. 4. 2008 - Malostranské náměstí 13, Praha 1 Malá Strana

  • G. Gershwin - Rapsodie v modrém
  • T. Staňková - Pověst o lazebníkovi

1. 4. 2008 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

17. 12. 2007 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

28. 10 .2007 - Klecany, kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • P. I. Čajkovskij - 5. symfonie

27. 6. 2007 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

8. 5. 2007 - Klecany, kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • F. Mendelssohn-Bartholdy - Hebridy
  • W. A. Mozart - Koncertantní symfonie

27. 3. 2007 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

12. 12. 2006 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

29. 10. 2006 - Klecany, kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • A. Dvořák - Koncert pro violoncello a orchestr h-moll

22. 9. 2006 - Třebíč, Národní festival neprofesionálních komorních a symfonických těles

  • B. Martinů - Špalíček, suita z baletu
  • M. Ravel - Pavana za mrtvou infantku
  • J. Hájek - Žalmy pro mezzosoprán a orchestr
  • F. I. Tůma - Parthia

25. 6. 2006 - Beroun

  • B. Martinů - Špalíček, suita z baletu
  • M. Ravel - Pavana za mrtvou infantku
  • W. A. Mozart - Koncert pro flétnu a orchestr

18. 6. 2006 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • B. Martinů - Špalíček, suita z baletu
  • M. Ravel - Pavana za mrtvou infantku
  • W. A. Mozart - Koncert pro flétnu a orchestr, sólo Veronika Válková
  • Nahrávky z koncertu

8. 5. 2006 - Klecany, kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • L. Beethoven - Symfonie č. 5, Osudová

24. 3. 2006 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

  • L. Beethoven - Symfonie č. 5, Osudová
  • F. Mendelssohn-Barhtoldy - Koncert pro housle a orchestr, e-moll, sólo Stanislav Lukš
  • B. Martinů - Špalíček, suita z baletu (tanec stínu, tanec lva, tanec krahujce, tanec malé myšky)
  • Nahrávky z koncertu

23. 1. 2006 - Kolín

  • A. Dvořák - Symfonie č. 9, Z Nového světa, IV. věta

15. 12. 2005 - Raisův sál Národního domu na Vinohradech

9. 12. 2005 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

30. 10. 2005 - Klecany, kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • A. Dvořák - Symfonie č. 9, Nového světa

24. 9. 2005 - Kostel panny Marie sněžné

13. 9. 2005 - Libeňský zámeček

  • E. Grieg - Suita č. 1 a suita č. 2 Peer Gynt

29. 6. 2005 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

10. 4. 2005 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady

3. 4. 2005 - Kostel Kladno

  • M. P. Musorgskij - Noc na Lysé hoře
  • F. Schubert - Symfonie č. 8 H-moll, Nedokončená
  • A. Dvořák - Symfonie č. 8 G-Dur

17. 12 .2004 - Modlitebna, Korunní 60, Praha 2 Vinohrady


něco.cz